MICE
Meetings - Incentives - Conferences - Events
Infolinia
(52) 376 46 65
mice@flugo.pl

Incentives

Wyjazdy motywacyjne mogą być formą nagrody dla pracowników, wpływając na większe zadowolenie z pracy i zaangażowanie, które w efekcie końcowym przekłada się na lepsze funkcjonowanie Państwa. Zapewniamy, że takie wyjazdy organizowane przez agencję FLUGO MICE z Bydgoszczy będą niezapomnianym przeżyciem dla państwa pracowników.

Wyjazdy incentive travel mogą być również nagrodą dla partnerów biznesowych, których lojalność i przywiązanie jest celem strategicznym. W połączeniu z innymi elementami takimi jak szkolenia czy eventy, wyjazdy motywacyjne są doskonałym sposobem na relaks, przyjmując aktywną formę wypoczynku w atrakcyjnym i niepowtarzalnym miejscu. Programy Incentives to nasze „oczko w głowie”, są zawsze szyte są na miarę, zawsze wyjątkowe i niepowtarzalne, dzięki czemu są elementem wyróżniającym ich uczestników.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług - w 2015 roku wyjazdy incentive organizowane przez FLUGO MICE odbyły się do ponad 70 krajów, a uczestniczyło w nich prawie 1400 osób.

Zapytaj o ofertę wyjazdów incentive i motywacyjnych